KONST / Litografier / Grafiskt blad 5966439
nr 596 6439
Grafiskt blad
+ offset tryck, Keith Haring, 80x60
Kondition: mindre skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 18:44:02
300 kr
550 kr
500 kr